Dowiedz się więcej

 

Zamów bezpłatny pakiet z informacjami o Apostolacie Fatimy.

 

Otrzymasz w nim m.in. poświęcony przez kapłana koronkowy obrazek z Matką Bożą Fatimską oraz kolorową broszurę informacyjną. Dzięki niej poznasz bliżej naszą wspólnotę – dowiesz się więcej o historii, działaniach i pielgrzymkach duchowej rodziny Apostolatu.


Przeczytasz także o akcjach, które zmieniły (i nadal zmieniają!) oblicze naszej Ojczyzny. To dzięki ofiarności i zaangażowaniu dziesiątek tysięcy Apostołów Fatimy mogliśmy je przeprowadzić.

 


Jeśli jesteś osobą, która:

  • chce rozpowszechniać Orędzie Fatimskie,
  • pragnie nosić przy sobie wizerunek Matki Bożej Fatimskiej,
  • poszukuje dodatkowej wiedzy o Apostolacie Fatimy i Instytucie Ks. Piotra Skargi,
  • oprócz korzystania z internetu, ceni publikacje drukowane, nasz bezpłatny pakiet informacyjny jest właśnie dla Ciebie!
 
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu wykonania niniejszego zamówienia, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych.
Jeżeli nie chcecie Państwo, aby Wasze dane osobowe były przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi lub Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi w celu realizacji działań statutowych, to prosimy o przesłanie tej informacji w formie pisemnej na powyższy adres.

Świadectwa apostołów Fatimy

Jan 15, 2017 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus chciałem się podzielić moją historią całe życie byłem wierzący i praktykujący chodziłem do kościoła w niedziele i...

Nov 24, 2016 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem osobą niedosłyszącą z dużym ubytkiem słuchu, wieć przepraszam tu za moje błędy w piśmie. Wszystkie przysłane...

Dec 13, 2015 by Administrator

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Zobacz wszystkie swiadectwa →