Album "Fatima - Orędzie tragedii czy nadziei?"


album fatimaWartościowa pamiątka dla każdej rodziny! Dzieło Antonia A. Borellego pt. "Fatima - Orędzie tragedii czy nadziei" wydane w formie ilustrowanego albumu.

Prezentowana publikacja ukazała się w 2012 roku. Jest to fatimski album, będący kompletnym źródłem wiedzy na temat fatimskiego orędzia. Pierwszy raz w Polsce ukazało się tak ekskluzywne wydanie. Wystarczy wspomnieć, że na 128 stronach, wydrukowanych na wysokiej jakości papierze, odnajdziemy ponad 200 ilustracji!

Podczas swojej podróży do Fatimy, święty Jan Paweł II powiedział: „To orędzie jest bardziej naglące i aktualne dzisiaj, niż w roku 1917”. Prezentowana publikacja jest odpowiedzią na wezwanie Ojca Świętego.

Album "Fatima - orędzie tragedii czy nadziei" można zamówić na stronie album.fatima.pl.


APOSTOLAT FATIMY

apostolat w czasie pielgrzymki do FatimyParę słów o naszej wspólnocie

Apostolat Fatimy jest formą zaangażowania przyjaciół i dobrodziejów Instytutu im. Ks. Piotra Skargi w aktywne propagowanie orędzia Matki Bożej Fatimskiej.

Szerzenie apostolatu jest wypełnianiem przykazania Jezusa Chrystusa, obowiązującego wszystkich katolików:
Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15).
Więcej
ŚWIADECTWA APOSTOŁÓW FATIMY
Dodane przez: Andrzej Pęzioł , GOLENIÓW
2015-12-13 11:23:01

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Dodane przez: Artur Hwaszcz, TRZEBIEŃ
2015-11-30 07:26:24

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Drodzy bracia i siostry chcialem sie podzielic moja historia. Na początku mosze powiedziec , że bylem niezbyt wieżaca osoba na pierwszym miejscu stawiałem dobrą zabawe i nic mie nie obchodzilo!!. PeweGo dn...