Fatima - Orędzie tragedii czy nadziei?


Fatima orędzie książkaKsiążka "Fatima - Orędzie tragedii czy nadziei?" powstała w odpowiedzi na potrzebę głoszenia w świecie niezwykłych wydarzeń, które miały miejsce w Portugalii w 1917 roku. Orędzie Matki Bożej objawione w Fatimie jest kluczem do zrozumienia nie tylko XX wieku, lecz także współczesności i przyszłości świata.

Publikacja autorstwa przez Antonia A. Borellego zawiera całościowe opracowanie orędzia fatimskiego, zaktualizowane po ogłoszeniu trzeciej części Tajemnicy Fatimskiej przez Kongregację Nauki Wiary w czerwcu 2000 roku.

Prezentowana książka zyskała w świecie niebywałą popularność. Ukazała się już w 18 językach, a jej nakład przekroczył 4,5 miliona egzemplarzy! W Polsce wydania w naszym języku dzieła Borellego podjął się Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi.

Bieżące wydanie zawiera 128 stron, wzbogaconych o ilustracje. Całość wydana została w miękkiej oprawie.

Książkę "Fatima - Orędzie tragedii czy nadziei?" zamówić można na stronie oredzie.fatima.pl.


APOSTOLAT FATIMY

apostolat w czasie pielgrzymki do FatimyParę słów o naszej wspólnocie

Apostolat Fatimy jest formą zaangażowania przyjaciół i dobrodziejów Instytutu im. Ks. Piotra Skargi w aktywne propagowanie orędzia Matki Bożej Fatimskiej.

Szerzenie apostolatu jest wypełnianiem przykazania Jezusa Chrystusa, obowiązującego wszystkich katolików:
Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15).
Więcej
ŚWIADECTWA APOSTOŁÓW FATIMY
Dodane przez: Andrzej Pęzioł , GOLENIÓW
2015-12-13 11:23:01

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Dodane przez: Artur Hwaszcz, TRZEBIEŃ
2015-11-30 07:26:24

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Drodzy bracia i siostry chcialem sie podzielic moja historia. Na początku mosze powiedziec , że bylem niezbyt wieżaca osoba na pierwszym miejscu stawiałem dobrą zabawe i nic mie nie obchodzilo!!. PeweGo dn...