Świadkowie Cudu Słońca


Świadkowie cudu słońca książkaStrumienie deszczu ustały, chmury rozpierzchły się, a oczom ludzi ukazało się ogromne słońce. Najświętsza Maryja Panna objawiła swoje oblicze tysiącom wiernych, stali się oni Świadkami Cudu Słońca...

John M. Haffert napisał książkę o cudownym wydarzeniu z października 1917 roku. Powstała ona w 1960 roku. Żyło wówczas jeszcze wielu świadków cudu, który miał miejsce w Portugalii ponad 43 lata wcześniej. Autor odszukał tych ludzi i wysłuchał ich, zapisując relacje, które opublikował tak, jak zostały opowiedziane, bez względu na przynależnośc społeczną czy wykształcenie świadków.

Książka ukazała się nakładem Instytutu Ks. Piotra Skargi w Krakowie. Zawiera 128 stron, wzbogaconych zdjęciami tych, którzy byli świadkami cudownego wydarzenia. Umieszczono w niej także list od metropolity portugalskiej Leirii - ks. biskupa Joao Pereiry Venancio, który został napisany do wydawcy i Czytelników tej niezwykłej publikacji.


Książkę "Świadkowie Cudu Słońca" zamówić można na stronie cud.fatima.pl.


APOSTOLAT FATIMY

apostolat w czasie pielgrzymki do FatimyParę słów o naszej wspólnocie

Apostolat Fatimy jest formą zaangażowania przyjaciół i dobrodziejów Instytutu im. Ks. Piotra Skargi w aktywne propagowanie orędzia Matki Bożej Fatimskiej.

Szerzenie apostolatu jest wypełnianiem przykazania Jezusa Chrystusa, obowiązującego wszystkich katolików:
Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15).
Więcej
ŚWIADECTWA APOSTOŁÓW FATIMY
Dodane przez: Andrzej Pęzioł , GOLENIÓW
2015-12-13 11:23:01

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Dodane przez: Artur Hwaszcz, TRZEBIEŃ
2015-11-30 07:26:24

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Drodzy bracia i siostry chcialem sie podzielic moja historia. Na początku mosze powiedziec , że bylem niezbyt wieżaca osoba na pierwszym miejscu stawiałem dobrą zabawe i nic mie nie obchodzilo!!. PeweGo dn...