Posted on Feb 9, 2017 by Administrator

To już ostatnia szansa by zamówić cudowny kalendarz w wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej
To już ostatnia szansa by zamówić cudowny kalendarz w wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej

Kończy się nasza akcji promocyjna przygotowana dla wyjątkowego kalendarza "365 dni z Maryją". Ostatnie sztuki czekają na tych, którzy jeszcze nie zaprosili Maryi do swojego domu. Wizerunek Matki Bożej na każdej z dwunastu kart kalendarza to już tradycja wydawnicza Instytutu Ks. Piotra Skargi. Nasza inicjatywa to nie tylko dzieło wykonane wedle najwyższych standardów edytorskich, ale przede wszystkim widoczny znak obecności Matki Bożej Fatimskiej w domu, którego ściany zdobi.

 

Nasz wieloletni wkład w propagowanie wizerunku Matki Bożej Fatimskiej kontynuujemy również w 2017 roku. Za sprawą bardzo udanej ubiegłorocznej edycji liczba polskich rodzin, które przez cały rok mogły szczycić się obecnością Najświętszej Maryi Panny przekroczyła 6 700 000. W tym roku Instytut stawia przed sobą cel porównywalny do poprzedniego wydania – chcielibyśmy rozprowadzić aż 900 000 egzemplarzy naszego kalendarza.


Oto link do zamówienia kalendarza.

 

Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia naszego celu. Tegoroczna edycja stała się wyjątkowo popularna, co sprawiło, że w naszych magazynach pozostały już tylko ostatnie sztuki gotowe do wysłania w każdym momencie.

  

„365 dni z Maryją” to kalendarz, który od przeszło dekady gości w polskich domach. Żaden inny polski kalendarz ścienny lub książkowy nie osiąga tak wysokiego nakładu. Tajemnica jego niezwykłej popularności wynika zarówno z faktu, że stanowi on pełne kompendium wiedzy na temat wszystkich kościelnych uroczystości, świąt i wspomnień, jak i z jego wyjątkowych walorów estetycznych. Niezwykła dbałość o każdy detal połączona z wysoką jakością papieru sprawia, że wizerunek Matki Bożej Fatimskiej prezentuje się w sposób godny Jej chwały.

 

Tegoroczna edycja koncentruje się na wyjątkowej setnej rocznicy objawień Matki Bożej w portugalskiej Fatimie. Każdej stronie przypisana jest niezwykła fotografia związana z miejscem kultu Matki Bożej Fatimskiej.

 

Jeśli pełni wiary umieścimy wizerunek Fatimskiej Pani w swoim domu, możemy być pewni, że Matka Boża otoczy nas swoją opieką. Jest to szczególnie ważne dzisiaj, kiedy w wielu sercach pojawia się poczucie zagrożenia związane z wojenną zawieruchą w wielu miejscach na świecie oraz prześladowaniami chrześcijan, narastającymi na niemal wszystkich kontynentach.

 

To już ostatnia szansa na zamówienie naszego kalendarza. Zaproś Maryję do swego domu – będzie z Tobą przez 365 dni w roku! Kalendarz „365 dni z Maryją” to także wspaniały prezent. Ofiaruj go bliskim, a zobaczysz, jak będą Ci wdzięczni. Któż jak nie Matka Boża pomoże Ci w Twoich problemach!

 

 

 

Najprostszą drogą do zamówienia kalendarza „365 dni z Maryją” jest strona internetowa www.kalendarz.fatima.pl, gdzie znajduje się formularz zamówienia.

 


Świadectwa apostołów Fatimy

Jan 15, 2017 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus chciałem się podzielić moją historią całe życie byłem wierzący i praktykujący chodziłem do kościoła w niedziele i...

Nov 24, 2016 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem osobą niedosłyszącą z dużym ubytkiem słuchu, wieć przepraszam tu za moje błędy w piśmie. Wszystkie przysłane...

Dec 13, 2015 by Administrator

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Zobacz wszystkie swiadectwa →