87. numer Przymierza z Maryją!


Nowy numer „Przymierza  Maryją” został już wysłany do prenumeratorów. Ich liczba, obecnie przekraczająca już 300 tysięcy, nieustannie rośnie, co daje dwumiesięcznikowi status jednego z najpoczytniejszych w Polsce.

 

W najnowszym numerze szczególnie warto zwrócić uwagę na dwa bardzo ważne wywiady. Krystian Kratiuk rozmawia o przesłaniu fatimskim z kard. Raymondem Leo Burkiem. Z kolei redaktor naczelny „Przymierza” Bogusław Bajor w rozmowie z prezesem Instytutu Ks. Piotra Skargi Sławomirem Olejniczakiem porusza tematy Miłosierdzia, nawrócenia i szczególnej misji Polski w dziele zbawienia.

 

Ponadto, w najnowszym numerze przeczytamy m.in. o historii sakramentu spowiedzi, zapoznamy się ze świadectwami zrzeszonych w Apostolacie Fatimy mężczyzn, a także dowiemy się, jak przeciwdziałać coraz bardziej powszechnemu problemowi uzależnienia od internetu.

 

I tym razem nie brakuje stałych działów „Przymierza z Maryją”, takich jak: Słowo Kapłana, Święte Wzory  (tym razem bł. Klary Szczęsnej), Środowiska-Zwyczaje-Cywilizacje.

 

Aby zostać korespondentem i otrzymywać „Przymierze z Maryją” do swojego domu wystarczy wejść na stronę - zostań czytelnikiem.


APOSTOLAT FATIMY

apostolat w czasie pielgrzymki do FatimyParę słów o naszej wspólnocie

Apostolat Fatimy jest formą zaangażowania przyjaciół i dobrodziejów Instytutu im. Ks. Piotra Skargi w aktywne propagowanie orędzia Matki Bożej Fatimskiej.

Szerzenie apostolatu jest wypełnianiem przykazania Jezusa Chrystusa, obowiązującego wszystkich katolików:
Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15).
Więcej
ŚWIADECTWA APOSTOŁÓW FATIMY
Dodane przez: Andrzej Pęzioł , GOLENIÓW
2015-12-13 11:23:01

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Dodane przez: Artur Hwaszcz, TRZEBIEŃ
2015-11-30 07:26:24

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Drodzy bracia i siostry chcialem sie podzielic moja historia. Na początku mosze powiedziec , że bylem niezbyt wieżaca osoba na pierwszym miejscu stawiałem dobrą zabawe i nic mie nie obchodzilo!!. PeweGo dn...