Kalendarz z Maryją na rok 2017 jest już dostępny!


Nowa edycja najpopularniejszego polskiego kalendarza ściennego jest już dostępna! Wizerunek Matki Bożej na każdej z dwunastu kart pod szyldem „365 dni z Maryją” to już tradycja wydawnicza Instytutu Ks. Piotra Skargi. Nasz kalendarz to nie tylko dzieło wykonane wedle najwyższych standardów edytorskich, ale przede wszystkim widoczny znak obecności Matki Bożej Fatimskiej w domu, którego ściany zdobi.

 

Nasz wieloletni wkład w propagowanie wizerunku Matki Bożej Fatimskiej kontynuować będziemy w roku 2017. Za sprawą rekordowej ubiegłorocznej edycji liczba polskich rodzin, które przez cały rok mogły szczycić się obecnością Najświętszej Maryi Panny, łączna liczba wydrukowanych do tej pory kalendarzy przekroczyła 6 700 000. W tym roku Instytut stawia przed sobą cel porównywalny do poprzedniego wydania – chcielibyśmy rozprowadzić aż 900 000 egzemplarzy naszego kalendarza.

 

„365 dni z Maryją” to kalendarz, który od przeszło dekady gości w polskich domach. Żaden inny polski kalendarz ścienny lub książkowy nie osiąga tak wysokiego nakładu. Tajemnica jego niezwykłej popularności wynika zarówno z faktu, że stanowi on pełne kompendium wiedzy na temat wszystkich kościelnych uroczystości, świąt i wspomnień, jak i z jego wyjątkowych walorów estetycznych. Niezwykła dbałość o każdy detal połączona z wysoką jakością papieru sprawia, że wizerunek Matki Bożej Fatimskiej prezentuje się w sposób godny Jej chwały.

 

Tegoroczna edycja koncentruje się na wyjątkowej setnej rocznicy objawień Matki Bożej w portugalskiej Fatimie. Każdej stronie przypisana jest niezwykła fotografia związana z miejscem kultu Matki Bożej Fatimskiej.

 

Jeśli pełni wiary umieścimy wizerunek Fatimskiej Pani w swoim domu, możemy być pewni, że Matka Boża otoczy nas swoją opieką. Jest to szczególnie ważne dzisiaj, kiedy w wielu sercach pojawia się poczucie zagrożenia związane z wojenną zawieruchą w wielu miejscach na świecie oraz prześladowaniami chrześcijan, narastającymi na niemal wszystkich kontynentach.

 

Któż jak nie Matka Boża pomoże Ci w Twoich problemach! Zaproś Maryję do swego domu – będzie z Tobą przez 365 dni w roku! Kalendarz „365 dni z Maryją” to także wspaniały prezent. Ofiaruj go bliskim, a zobaczysz, jak będą Ci wdzięczni.

 

Najprostszą drogą do zamówienia kalendarza „365 dni z Maryją” jest strona internetowa www.kalendarz.fatima.pl, gdzie znajduje się formularz zamówienia.


APOSTOLAT FATIMY

apostolat w czasie pielgrzymki do FatimyParę słów o naszej wspólnocie

Apostolat Fatimy jest formą zaangażowania przyjaciół i dobrodziejów Instytutu im. Ks. Piotra Skargi w aktywne propagowanie orędzia Matki Bożej Fatimskiej.

Szerzenie apostolatu jest wypełnianiem przykazania Jezusa Chrystusa, obowiązującego wszystkich katolików:
Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15).
Więcej
ŚWIADECTWA APOSTOŁÓW FATIMY
Dodane przez: Andrzej Pęzioł , GOLENIÓW
2015-12-13 11:23:01

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Dodane przez: Artur Hwaszcz, TRZEBIEŃ
2015-11-30 07:26:24

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Drodzy bracia i siostry chcialem sie podzielic moja historia. Na początku mosze powiedziec , że bylem niezbyt wieżaca osoba na pierwszym miejscu stawiałem dobrą zabawe i nic mie nie obchodzilo!!. PeweGo dn...