Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on Dec 3, 2014 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 

Tak naprawdę miałem zrezygnować z uczestnictwa w Apostolacie Fatimy i to nie dlatego, że straciłem wiarę, nie z powodu Waszego niedopatrzenia, po prostu, rok temu, kiedy zdecydowałem się na uczestnictwo w Apostolacie Fatimy powiedziałem sobie, że to tylko na rok. I właśnie rok dobiegł końca i miałem zrezygnować. Ale jednak tego nie zrobię. Chcę podjąć się tego zadania na kolejny rok. Dlaczego ta nagła zmiana? Patrząc na to, co się w moim duchowym życiu teraz dzieje, na „zbiegi okoliczności” (oczywiście nie ma przypadków), na Wasze akcje, na to, co robicie, wydaje mi się i wierzę, że dobrze rozeznaję, że jest to wola Jezusa, abym kontynuował swoje uczestnictwo.
Otóż ten Apostolat Fatimy i mój wkład finansowy w niego traktowałem jako moją „dziesięcinę”. Mam dopiero 18 lat i z mojego kieszonkowego wysyłałem na ten cel. I nigdy mi nie brakowało pieniędzy na jakieś moje rekolekcje, wyjazdy, czy nawet zachcianki! Pan Bóg o wszystko się troszczył. I Chwała Jemu!
Teraz chcę bardzo podziękować za wszelkie prezenty, wszelką modlitwę, wszelkie numery „Polonia Christiana” oraz „Przymierze z Maryją” mimo braku zainteresowania i wpłat z mojej strony.
Otóż, Szkaplerz już noszę od dłuższego czasu, ale ostatnio mi się zerwał. Ale w ten sam dzień, czy jakoś dzień wcześniej – jak dobrze pamiętam – otrzymałem od Państwa list ze Szkaplerzem! I Maryja sama się zatroszczyła o to, bym był pod Jej płaszczem. I Chwała Bogu!
Kończąc już, chcę powiedzieć o jeszcze jednej sprawie, a tak naprawdę to chcę przeprosić, gdyż 13. dnia każdego miesiąca jest odprawiana Msza św. w mojej intencji, a ja o modlitwie za Apostolat Fatimy zapominam. Modlę się wtedy, kiedy otrzymuję korespondencję, wtedy mi się przypomina, a tak w mojej modlitwie zapominam mówić Jezusowi o Was, a tak naprawdę o nas. Za to bardzo przepraszam, ale jednocześnie głęboko wierzę, że Duch Święty robił to za mnie.

Niech Bóg Wam błogosławi! Niech wyleje na Was potrzebne łaski!


W Jezusie i Maryi
Maciej z Wołczyna 

No tags added.

Świadectwa apostołów Fatimy

Jan 15, 2017 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus chciałem się podzielić moją historią całe życie byłem wierzący i praktykujący chodziłem do kościoła w niedziele i...

Nov 24, 2016 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem osobą niedosłyszącą z dużym ubytkiem słuchu, wieć przepraszam tu za moje błędy w piśmie. Wszystkie przysłane...

Dec 13, 2015 by Administrator

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Zobacz wszystkie swiadectwa →