Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 3 Dec 2014 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 

Tak naprawdę miałem zrezygnować z uczestnictwa w Apostolacie Fatimy i to nie dlatego, że straciłem wiarę, nie z powodu Waszego niedopatrzenia, po prostu, rok temu, kiedy zdecydowałem się na uczestnictwo w Apostolacie Fatimy powiedziałem sobie, że to tylko na rok. I właśnie rok dobiegł końca i miałem zrezygnować. Ale jednak tego nie zrobię. Chcę podjąć się tego zadania na kolejny rok. Dlaczego ta nagła zmiana? Patrząc na to, co się w moim duchowym życiu teraz dzieje, na „zbiegi okoliczności” (oczywiście nie ma przypadków), na Wasze akcje, na to, co robicie, wydaje mi się i wierzę, że dobrze rozeznaję, że jest to wola Jezusa, abym kontynuował swoje uczestnictwo.
Otóż ten Apostolat Fatimy i mój wkład finansowy w niego traktowałem jako moją „dziesięcinę”. Mam dopiero 18 lat i z mojego kieszonkowego wysyłałem na ten cel. I nigdy mi nie brakowało pieniędzy na jakieś moje rekolekcje, wyjazdy, czy nawet zachcianki! Pan Bóg o wszystko się troszczył. I Chwała Jemu!
Teraz chcę bardzo podziękować za wszelkie prezenty, wszelką modlitwę, wszelkie numery „Polonia Christiana” oraz „Przymierze z Maryją” mimo braku zainteresowania i wpłat z mojej strony.
Otóż, Szkaplerz już noszę od dłuższego czasu, ale ostatnio mi się zerwał. Ale w ten sam dzień, czy jakoś dzień wcześniej – jak dobrze pamiętam – otrzymałem od Państwa list ze Szkaplerzem! I Maryja sama się zatroszczyła o to, bym był pod Jej płaszczem. I Chwała Bogu!
Kończąc już, chcę powiedzieć o jeszcze jednej sprawie, a tak naprawdę to chcę przeprosić, gdyż 13. dnia każdego miesiąca jest odprawiana Msza św. w mojej intencji, a ja o modlitwie za Apostolat Fatimy zapominam. Modlę się wtedy, kiedy otrzymuję korespondencję, wtedy mi się przypomina, a tak w mojej modlitwie zapominam mówić Jezusowi o Was, a tak naprawdę o nas. Za to bardzo przepraszam, ale jednocześnie głęboko wierzę, że Duch Święty robił to za mnie.

Niech Bóg Wam błogosławi! Niech wyleje na Was potrzebne łaski!


W Jezusie i Maryi
Maciej z Wołczyna 

No tags added.

Świadectwa apostołów Fatimy

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

22 Jun 2018 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!   Za Waszym pośrednictwem chcę podzielić się swoim świadectwem. 2,5 roku temu moja córka była...

Zobacz wszystkie swiadectwa →