Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on Dec 4, 2017 by Administrator

Spotkanie z Bogusławem Bajorem w Warszawie - zapraszamy!
Spotkanie z Bogusławem Bajorem w Warszawie - zapraszamy!

Klub Polonia Christiana zaprasza do Warszawy na spotkanie z redaktorem naczelnym dwumiesięcznika rodzin katolickich "Przymierze z Maryją" Bogusławem Bajorem. Tematem będzie postać wielkiego polskiego Świętego Maksymiliana Kolbego i jego dzieło, które może być wzorem dla współczesnych przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Literatury w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89. Zapraszamy do przybycia w poniedziałek 18 grudnia 2017 roku na godzinę 18:00. Wstęp wolny! 

Bogusław Bajor – politolog, dziennikarz i publicysta katolicki, redaktor naczelny pisma „Przymierze z Maryją”, które co dwa miesiące dociera do 380 tysięcy odbiorców. Autor książek o tematyce religijnej, m.in. publikacji Z miłości do Niepokalanej, opisującej życie i dzieło św. Maksymiliana Marii Kolbego. 

Książkę Z miłości do Niepokalanej można zamówić przez stronę swietymaksymilian.pl


PiotrSkarga.pl

 


Świadectwa apostołów Fatimy

Jan 15, 2017 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus chciałem się podzielić moją historią całe życie byłem wierzący i praktykujący chodziłem do kościoła w niedziele i...

Nov 24, 2016 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem osobą niedosłyszącą z dużym ubytkiem słuchu, wieć przepraszam tu za moje błędy w piśmie. Wszystkie przysłane...

Dec 13, 2015 by Administrator

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Zobacz wszystkie swiadectwa →