Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on May 15, 2018 by Administrator

Instytut Ks. Piotra Skargi z wizytą w Fatimie
Instytut Ks. Piotra Skargi z wizytą w Fatimie

202 duże świece wotywne, 1800 aktów ofiarowania oraz 39 tysięcy podziękowań do Matki Bożej – to wszystko w imieniu korespondentów i darczyńców złożyli w fatimskim sanktuarium przedstawiciele Instytutu Ks. Piotra Skargi. Wraz z nami do miejsca objawień udała się też liczna grupa Apostołów Fatimy.

 

202 duże świece wotywne powstały w wyniku przetopienia 3600 małych świeczek, odesłanych przez osoby, które zapaliły wirtualne świece na stronie internetowej www.modlitwa.fatima.pl.  Dodatkowo w czasie majowej pielgrzymki złożyliśmy w fatimskim sanktuarium 1800 aktów ofiarowania, 39 tysięcy podziękowań do Matki Bożej, a także 100 intencji nadesłanych z innych kampanii.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, wraz z nami do Portugalii wyruszyła też liczna grupa Apostołów Fatimy. Wylosowani pielgrzymi wzięli udział w procesjach na placu przed sanktuarium, poznali miejsca objawień Maryjnych oraz rodzinne strony fatimskich pastuszków, a także trwali w modlitwie na pięknych nabożeństwach.

 

To już kolejny rok, w którym Instytut Ks. Piotra Skargi prowadzi akcję modlitewną „Twoje światło w Fatimie”. Od 2012 roku na naszej stronie internetowej zapalonych zostało aż 69 227 świec siedmiodniowych, 21 478 trzydziestodniowych oraz 7 230 świec wieczystych.

 

PiotrSkarga.pl


Świadectwa apostołów Fatimy

Jan 15, 2017 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus chciałem się podzielić moją historią całe życie byłem wierzący i praktykujący chodziłem do kościoła w niedziele i...

Nov 24, 2016 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem osobą niedosłyszącą z dużym ubytkiem słuchu, wieć przepraszam tu za moje błędy w piśmie. Wszystkie przysłane...

Dec 13, 2015 by Administrator

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Zobacz wszystkie swiadectwa →