Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 31 May 2019 by Paweł Momro

Ostatnia szansa – dołącz do 90 tysięcy czcicieli Najdroższej Krwi Chrystusa
Ostatnia szansa – dołącz do 90 tysięcy czcicieli Najdroższej Krwi Chrystusa

Kończy się tegoroczna edycja akcji propagującej kult Najdroższej Krwi Chrystusa - tej samej akcji, która od 2018 roku zdobywa ogromne uznanie wśród katolików w Polsce. Do 10 czerwca można zamówić wyjątkowy pakiet z broszurą i kartą zawierającą Akt poświęcenia się Najdroższej Krwi Chrystusa. Następnie nazwiska uczestników akcji na ozdobnym zwoju trafią do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

 

Akcja jest dostępna przez stronę KrewChrystusa.pl (wystarczy kliknąć w ten link). To już ostatnie dni na uzyskanie wyjątkowych korzyści duchowych. Nie przypadkiem jest, że akcja finiszuje w czerwcu, a na dzień 15 lipca zaplanowana jest wizyta delegacji Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi w Jerozolimie, gdzie złożony zostanie zwój z nazwiskami uczestników oraz odprawiona zostanie za nich Msza Święta. To właśnie lipiec został uznany w Kościele Katolickim za miesiąc przeznaczony dla oddawania czci Najdroższej Krwi Chrystusa.

 

Kult ten zapoczątkował święty Kasper del Bufalo – włoski kapłan, który na przełomie XVIII i XIX wieku głosił ewangelizacyjne misje ludowe. Jego dzieła zyskały powszechne uznanie, a on sam zdecydował się na założenie nowej wspólnoty kapłanów i braci zakonnych – Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.

 

Po dwustu latach, kult czczenia Krwi Jezusa Chrystusa przybywa na dużą skalę do Polski. Dość wspomnieć, że w akcji prowadzonej już drugi rok przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi wzięło już udział 90 tysięcy wiernych.

 

Jak dołączyć do akcji? Wystarczy wejść na stronę KrewChrystusa.pl i zamówić pakiet „Najdroższa Krwi Chrystusa Wybaw Nas!”. Na adres zamawiającego zostanie wysłany akt osobistego poświęcenia się Najdroższej Krwi Chrystusa wraz ze specjalną broszurą poświęconą tej tematyce. Potwierdzenie odmówienia aktu należy odesłać na adres Stowarzyszenia - wówczas nazwisko jej uczestnika trafi na specjalny zwój, który przekazany zostanie do Bazyliki Grobu Bożego w Jerozolimie.

 

 

Fatima.pl


Galeria


Świadectwa apostołów Fatimy

Podziękowanie

21 Nov 2018 by Administrator

Elżbieta z Lubonia

Miałam ogromną przyjemność móc wziąć udział w pielgrzymce do Fatimy w dniach 15-19.10.2018 zorganizowanej przez Instytut Ks. Piotra Skargi w...

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

Zobacz wszystkie swiadectwa →

Różaniec - ratunek dla świata