Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 20 Jan 2020 by Administrator

Druga edycja kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała”
Druga edycja kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała”

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zaprasza do udziału w drugiej edycji kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała”. Na każdego uczestnika akcji czeka poświęcony medalik, wydany specjalnie z okazji 160. rocznicy objawień w Lourdes, ciekawa broszura, a także możliwość zapisania swoich podziękowań i próśb do Matki Bożej. Szczegóły na www.CudaLourdes.pl.

Mięło już ponad 160 lat od czasu Maryjnych objawień w Lourdes, gdzie między 11 lutego a 16 lipca 1858 roku Matka Boża ukazała się Bernadecie Soubirous aż osiemnaście razy. Od tego czasu miejsce to stało się jednym z największych na świecie ośrodków kultu Maryjnego, do którego udaje się co roku średnio 6 milionów pielgrzymów z całego świata.

Wielu z nich przybywa tam po cud i tego cudu doświadcza, dlatego też w 2018 roku Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zorganizowało kampanię „Lourdes – lek dla duszy i ciała”, w ramach której jego przedstawiciele zawieźli do Francji aż 51 760 podziękowań i próśb do Matki Bożej nadesłanych przez wiernych z całej Polski.

Kampania spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem, dlatego Stowarzyszenie postanowiło, że ta piękna inicjatywa musi zostać wznowiona. W związku z tym uruchomiono stronę internetowa www.CudaLourdes.pl, na której można zamówić pakiet „Lourdes – lek dla duszy i ciała”, a więc zyskać:

- Poświęcony pamiątkowy medalik, wydany specjalnie z okazji 160. rocznicy objawień Matki Bożej w Lourdes;

- Ciekawą broszurę zawierającą życiorys św. Bernadety, historię objawień w Lourdes oraz modlitwy;

- A także okazję, by napisać i złożyć u stóp Matki Bożej z Lourdes swój problem lub prośbę. Można także podziękować Pani z Lourdes za otrzymane łaski!

Wszystkie prośby i podziękowania zostaną wydrukowane i 12 lutego 2020 roku złożone w Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes. Tego dnia, za wszystkich, którzy wezmą udział w naszej akcji, w Kaplicy Domu Pielgrzyma w Lourdes zostanie odprawiona Msza Święta!

Fatima.pl


Galeria