Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on Feb 24, 2017 by Administrator

Premiera internetowej witryny ze świadectwami dotyczącymi objawień Matki Bożej Fatimskiej
Premiera internetowej witryny ze świadectwami dotyczącymi objawień Matki Bożej Fatimskiej

Sanktuarium w Fatimie uruchamia mural online – nowy dział na swojej stronie internetowej. Pielgrzymi z całego świata będą mogli składać tam świadectwa dotyczące tego miejsca kultu maryjnego.

 

Jak poinformowała Carmo Rodeia, rzecznik prasowa sanktuarium, oficjalna inauguracja multimedialnego projektu nastąpi w czwartek, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

 

Ten mural, zatytułowany „Fatima i ja”, jest niczym wirtualna mozaika, w której kliknięcie w wizerunek danej osoby umożliwia wysłuchanie jej świadectwa o miejscu objawień – poinformowała przedstawicielka portugalskiego sanktuarium.

W pierwszej fazie projektu, wspieranego przez Politechnikę w Leirii, na stronie internetowej sanktuarium pojawią się świadectwa 24 osób. Liczba wypowiadających się ma być sukcesywnie powiększana.

Pod koniec listopada w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej zainaugurowany został jubileuszowy rok stulecia objawień. Symbolicznym punktem ceremonii było przejście pod prowizorycznym portykiem, powstałym z okazji stulecia objawień z 1917 r.

Główne uroczystości rocznicowe odbędą się 12 i 13 maja przyszłego roku. Wśród imprez towarzyszących obchodom jubileuszowego znajdą się m.in. kongresy, kolokwia, wystawy, a także koncerty muzyczne. Szacuje się, że w całym 2017 r. zorganizowanych zostanie w Fatimie łącznie ponad 150 różnego rodzaju wydarzeń mających związek ze stuleciem objawień maryjnych.

 

Źródło: KAI

 

 


Świadectwa apostołów Fatimy

Jan 15, 2017 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus chciałem się podzielić moją historią całe życie byłem wierzący i praktykujący chodziłem do kościoła w niedziele i...

Nov 24, 2016 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem osobą niedosłyszącą z dużym ubytkiem słuchu, wieć przepraszam tu za moje błędy w piśmie. Wszystkie przysłane...

Dec 13, 2015 by Administrator

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Zobacz wszystkie swiadectwa →