Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 24 Feb 2017 by Administrator

Premiera internetowej witryny ze świadectwami dotyczącymi objawień Matki Bożej Fatimskiej
Premiera internetowej witryny ze świadectwami dotyczącymi objawień Matki Bożej Fatimskiej

Sanktuarium w Fatimie uruchamia mural online – nowy dział na swojej stronie internetowej. Pielgrzymi z całego świata będą mogli składać tam świadectwa dotyczące tego miejsca kultu maryjnego.

 

Jak poinformowała Carmo Rodeia, rzecznik prasowa sanktuarium, oficjalna inauguracja multimedialnego projektu nastąpi w czwartek, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

 

Ten mural, zatytułowany „Fatima i ja”, jest niczym wirtualna mozaika, w której kliknięcie w wizerunek danej osoby umożliwia wysłuchanie jej świadectwa o miejscu objawień – poinformowała przedstawicielka portugalskiego sanktuarium.

W pierwszej fazie projektu, wspieranego przez Politechnikę w Leirii, na stronie internetowej sanktuarium pojawią się świadectwa 24 osób. Liczba wypowiadających się ma być sukcesywnie powiększana.

Pod koniec listopada w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej zainaugurowany został jubileuszowy rok stulecia objawień. Symbolicznym punktem ceremonii było przejście pod prowizorycznym portykiem, powstałym z okazji stulecia objawień z 1917 r.

Główne uroczystości rocznicowe odbędą się 12 i 13 maja przyszłego roku. Wśród imprez towarzyszących obchodom jubileuszowego znajdą się m.in. kongresy, kolokwia, wystawy, a także koncerty muzyczne. Szacuje się, że w całym 2017 r. zorganizowanych zostanie w Fatimie łącznie ponad 150 różnego rodzaju wydarzeń mających związek ze stuleciem objawień maryjnych.

 

Źródło: KAI

 

 


Świadectwa apostołów Fatimy

Podziękowanie

21 Nov 2018 by Administrator

Elżbieta z Lubonia

Miałam ogromną przyjemność móc wziąć udział w pielgrzymce do Fatimy w dniach 15-19.10.2018 zorganizowanej przez Instytut Ks. Piotra Skargi w...

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

Zobacz wszystkie swiadectwa →