Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 16 Dec 2014 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica! 

Chciałbym na początku podziękować Wam za wszystko, co otrzymuję od Was, a nie sposób już tego wymienić, tak bowiem jest wiele. Wszystkie te publikacje: „Przymierze z Maryją”, „Polonia Christiana”, listy, dary, wszystko to bardzo pomaga mi w codziennym życiu. Zarówno tak w życiu osobistym, jak i głoszeniu chwały Bożej wokół mnie. Dziękuję również w imieniu tych wszystkich ludzi, którzy podobnie jak ja odbierają tyle dobra z Waszej strony.
Całym sercem jestem z Wami. Całkowicie zgadzam się, że dobra, które otrzymujemy od Boga nie są dla nas jakimś prywatnym prezentem, a raczej darem przechodnim. Jest dla mnie sprawą oczywistą, że tymi dobrami musimy umieć dzielić się z innymi, bo przecież wszyscy jesteśmy dziećmi tego samego Boga.
Myślę w tym miejscu o tych wszystkich publikacjach, broszurkach, które od Was otrzymuję i po przeczytaniu przez najbliższych puszczam w obieg. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni skarb (w prawdziwym tego słowa znaczeniu), jakim jest książka „Różaniec – ratunek dla świata”. Zdaje się, że wszyscy o tym wiedzą, ale nie każdy ma tego pełną świadomość, co dzięki różańcowi i poprzez niego możemy zdobyć i zachować. Odmawiając go, najważniejsza jest chyba koncentracja umysłu, aby nie powtarzać wersów jak wyuczonego wierszyka. Ważne jest nasze zaangażowanie w medytację tajemnic różańcowych. Ze swojej strony staram się jakby przenieść w czasie i przestrzeni i być tam całym sobą, jakby w pobliżu Jezusa i Maryi i wraz z nimi przeżywać to wszystko. To jest kwestia motywacji, ale jakże nam ludziom, trudno jest nieraz na to zdobyć.
Oczywiście, pragnę gorąco, aby jak najwięcej ludzi poznało prawdę o różańcu, jego cudownym działaniu na wszystkie sfery naszego życia.
Zawsze, jak do tej pory, będę Was wspierał pod każdym względem i w każdej postaci. Dzięki Wam zwykli ludzie mają możliwość poznania więcej prawd o Bożym działaniu względem nas ludzi, poza Kościołem.
Z całego serca gorąco pozdrawiam Was wszystkich, którzy się do tego przyczyniacie i zapewniam o modlitwie za całą Waszą działalność każdego dnia. Niech nasza Pani z Fatimy da Wam wszystko, wszelkie łaski, abyście dalej tak budzili sumienia ludzi, jak do tej pory.

Z pokorą i poważaniem,

Stefan z woj. warmińsko-mazurskiego

 

No tags added.

Świadectwa apostołów Fatimy

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

22 Jun 2018 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!   Za Waszym pośrednictwem chcę podzielić się swoim świadectwem. 2,5 roku temu moja córka była...

Zobacz wszystkie swiadectwa →