Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 19 Dec 2017 by Paweł Momro

To już ostatnia szansa – odbierz swój jubileuszowy różaniec fatimski!
To już ostatnia szansa – odbierz swój jubileuszowy różaniec fatimski!

To ważna wiadomość dla każdego czciciela Matki Bożej, a szczególnie osób zainteresowanych tematyką fatimską. Wyczerpuje się nakład książki autorstwa Luiza S. Solimeo, do której dołączany jest w prezencie wyjątkowy – przygotowany specjalnie na 100. rocznicę Objawień Fatimskich – różaniec. Poświęcone przez kapłana dewocjonalium można odebrać, zamawiając wspomnianą książkę.

 

Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść do strony zamówieniowej (jubileusz.fatima.pl).

 

Inicjatywa Instytutu Ks. Piotra Skargi zyskała ogromną popularność wśród katolików w Polsce. Każdy zamawiający, oprócz książki zatytułowanej „Fatima – orędzie aktualne jak nigdy dotąd”, otrzyma jubileuszowy różaniec fatimski, a także dodatkową niespodziankę. Jest nią karta na prośby i podziękowania za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej, którą można wypełnić i odesłać w załączonej do przesyłki kopercie zwrotnej. Wszystkie karty zostaną przekazane do Sanktuarium Matki Bożej Rózańcowej w portugalskiej Fatimie.

 

Jubileusz 100-lecia Objawień Matki Bożej w Fatimie wiąże się z cyklem wydarzeń, dziejących się od maja do października 1917 roku. W ówczesnych realiach – kiedy to krwawe żniwo zbierała pierwsza wojna światowa, w Portugalii pozostawał u władzy antykatolicki reżim, a w Rosji zaczynała szaleć komunistyczna rewolucja – na obrzeżach miasteczka Fatima, w miejscu zwanym Cova da Iria, Maryja ukazywała się trojgu wiejskim dzieciom nie potrafiącym jeszcze czytać. Byli to 10-letnia Łucja dos Santos, 7-letnia Hiacynta Marto oraz 9-letni Franciszek Marto. Łucja była cioteczną siostrą rodzeństwa Marto. Pochodzili spod fatimskiej, bardzo tradycyjnej wioski Aljustrel, której mieszkańcy trudnili się hodowlą owiec i uprawą winorośli.

 

Po więcej informacji związanych z okolicznościami samych objawień oraz z ich wieloletnimi następstwami, które materializują się także w obecnych czasach, zapraszamy do książki autorstwa Luiza S. Solimeo.

 

Jubileuszowy pakiet złożony z książki oraz z towarzyszących jej upominków: różańca fatimskiego i karty na prośby i podziękowania można w prosty sposób zamówić na stronie jubileusz.fatima.pl.

 

Fatima.pl


Świadectwa apostołów Fatimy

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

22 Jun 2018 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!   Za Waszym pośrednictwem chcę podzielić się swoim świadectwem. 2,5 roku temu moja córka była...

Zobacz wszystkie swiadectwa →