Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 19 Dec 2017 by Paweł Momro

To już ostatnia szansa – odbierz swój jubileuszowy różaniec fatimski!
To już ostatnia szansa – odbierz swój jubileuszowy różaniec fatimski!

To ważna wiadomość dla każdego czciciela Matki Bożej, a szczególnie osób zainteresowanych tematyką fatimską. Wyczerpuje się nakład książki autorstwa Luiza S. Solimeo, do której dołączany jest w prezencie wyjątkowy – przygotowany specjalnie na 100. rocznicę Objawień Fatimskich – różaniec. Poświęcone przez kapłana dewocjonalium można odebrać, zamawiając wspomnianą książkę.

 

Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść do strony zamówieniowej (jubileusz.fatima.pl).

 

Inicjatywa Instytutu Ks. Piotra Skargi zyskała ogromną popularność wśród katolików w Polsce. Każdy zamawiający, oprócz książki zatytułowanej „Fatima – orędzie aktualne jak nigdy dotąd”, otrzyma jubileuszowy różaniec fatimski, a także dodatkową niespodziankę. Jest nią karta na prośby i podziękowania za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej, którą można wypełnić i odesłać w załączonej do przesyłki kopercie zwrotnej. Wszystkie karty zostaną przekazane do Sanktuarium Matki Bożej Rózańcowej w portugalskiej Fatimie.

 

Jubileusz 100-lecia Objawień Matki Bożej w Fatimie wiąże się z cyklem wydarzeń, dziejących się od maja do października 1917 roku. W ówczesnych realiach – kiedy to krwawe żniwo zbierała pierwsza wojna światowa, w Portugalii pozostawał u władzy antykatolicki reżim, a w Rosji zaczynała szaleć komunistyczna rewolucja – na obrzeżach miasteczka Fatima, w miejscu zwanym Cova da Iria, Maryja ukazywała się trojgu wiejskim dzieciom nie potrafiącym jeszcze czytać. Byli to 10-letnia Łucja dos Santos, 7-letnia Hiacynta Marto oraz 9-letni Franciszek Marto. Łucja była cioteczną siostrą rodzeństwa Marto. Pochodzili spod fatimskiej, bardzo tradycyjnej wioski Aljustrel, której mieszkańcy trudnili się hodowlą owiec i uprawą winorośli.

 

Po więcej informacji związanych z okolicznościami samych objawień oraz z ich wieloletnimi następstwami, które materializują się także w obecnych czasach, zapraszamy do książki autorstwa Luiza S. Solimeo.

 

Jubileuszowy pakiet złożony z książki oraz z towarzyszących jej upominków: różańca fatimskiego i karty na prośby i podziękowania można w prosty sposób zamówić na stronie jubileusz.fatima.pl.

 

Fatima.pl


Świadectwa apostołów Fatimy

Podziękowanie

21 Nov 2018 by Administrator

Elżbieta z Lubonia

Miałam ogromną przyjemność móc wziąć udział w pielgrzymce do Fatimy w dniach 15-19.10.2018 zorganizowanej przez Instytut Ks. Piotra Skargi w...

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

Zobacz wszystkie swiadectwa →