Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 21 Dec 2017 by Administrator

Ostatnie sztuki kalendarza „365 dni z Maryją”!
Ostatnie sztuki kalendarza „365 dni z Maryją”!

To już ostatnie dni, w których możliwe jest zamówienie kalendarza „365 dni z Maryją”.  Do tej pory obdarowaliśmy polskie rodziny ponad milionem egzemplarzy. Teraz zostało już tylko kilka tysięcy sztuk!

 

Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść do strony zamówieniowej

 

Kalendarz „365 dni z Maryją” już od 16 lat gości w polskich domach. Najnowsze wydanie ma rekordowo wysoki nakład – 1 290 000 egzemplarzy. Jest ono wyjątkowe również z innego powodu. Jakiego?

 

Najnowsza – siedemnasta już - edycja kalendarza „365 dni z Maryją” jest inspirowana 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji każda strona, oprócz wizerunku Matki Bożej Fatimskiej, przedstawia najpiękniejsze polskie krajobrazy wraz z ciekawymi notkami, ukazującymi historię naszego kraju z perspektywy religijnej.

 

Nie zabrakło wspomnień dotyczących między innymi pierwotnego polskiego hymnu narodowego – „Bogurodzicy”, historii klasztoru na Jasnej Górze czy wspaniałego zwycięstwa odrodzonej Polski nad rewolucją bolszewicką w 1920 roku. W kalendarzu zostały zaznaczone także święta kościelne oraz patroni dnia.

 

To nie przypadek, że kalendarz „365 dni z Maryją” stał się najpopularniejszym chrześcijańskim kalendarzem wśród Polaków. Warto, aby pojawił się on w każdej rodzinie. Będzie to doskonałe świadectwo wiary dla wszystkich odwiedzających gości. Może chcesz go podarować komuś ze swoich najbliższych?

 

Niech wizerunek Maryi – tej cudownej Pośredniczki Wszelkich Łask - zagości w jak największej liczbie polskich rodzin. W roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości niech to będzie nasz hołd złożony Tej, która jest Królową Polski. 

 

Kalendarz „365 dni z Maryją” można w łatwy i przystępny sposób zamówić na stronie http://kalendarz.fatima.pl

 

Otwórzmy się na łaski, które u Jezusa może nam wyprosić Jego Matka!

 

Fatima.pl