Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 21 Dec 2017 by Administrator

Ostatnie sztuki kalendarza „365 dni z Maryją”!
Ostatnie sztuki kalendarza „365 dni z Maryją”!

To już ostatnie dni, w których możliwe jest zamówienie kalendarza „365 dni z Maryją”.  Do tej pory obdarowaliśmy polskie rodziny ponad milionem egzemplarzy. Teraz zostało już tylko kilka tysięcy sztuk!

 

Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść do strony zamówieniowej

 

Kalendarz „365 dni z Maryją” już od 16 lat gości w polskich domach. Najnowsze wydanie ma rekordowo wysoki nakład – 1 290 000 egzemplarzy. Jest ono wyjątkowe również z innego powodu. Jakiego?

 

Najnowsza – siedemnasta już - edycja kalendarza „365 dni z Maryją” jest inspirowana 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji każda strona, oprócz wizerunku Matki Bożej Fatimskiej, przedstawia najpiękniejsze polskie krajobrazy wraz z ciekawymi notkami, ukazującymi historię naszego kraju z perspektywy religijnej.

 

Nie zabrakło wspomnień dotyczących między innymi pierwotnego polskiego hymnu narodowego – „Bogurodzicy”, historii klasztoru na Jasnej Górze czy wspaniałego zwycięstwa odrodzonej Polski nad rewolucją bolszewicką w 1920 roku. W kalendarzu zostały zaznaczone także święta kościelne oraz patroni dnia.

 

To nie przypadek, że kalendarz „365 dni z Maryją” stał się najpopularniejszym chrześcijańskim kalendarzem wśród Polaków. Warto, aby pojawił się on w każdej rodzinie. Będzie to doskonałe świadectwo wiary dla wszystkich odwiedzających gości. Może chcesz go podarować komuś ze swoich najbliższych?

 

Niech wizerunek Maryi – tej cudownej Pośredniczki Wszelkich Łask - zagości w jak największej liczbie polskich rodzin. W roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości niech to będzie nasz hołd złożony Tej, która jest Królową Polski. 

 

Kalendarz „365 dni z Maryją” można w łatwy i przystępny sposób zamówić na stronie http://kalendarz.fatima.pl

 

Otwórzmy się na łaski, które u Jezusa może nam wyprosić Jego Matka!

 

Fatima.pl


Świadectwa apostołów Fatimy

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

22 Jun 2018 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!   Za Waszym pośrednictwem chcę podzielić się swoim świadectwem. 2,5 roku temu moja córka była...

Zobacz wszystkie swiadectwa →