Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 10 May 2019 by Administrator

Podaruj swoją lilię Fatimskiej Pani
Podaruj swoją lilię Fatimskiej Pani

Zapraszamy do udziału w nowej odsłonie akcji: Twoja lilia w Fatimie. Aby podkreślić czystość i świętość Matki Bożej, ale też wynagrodzić wszelkie zniewagi i bluźnierstwa wyrządzone Jej Niepokalanemu Sercu, chcemy oddać cześć Fatimskiej Pani i ofiarować Jej tysiące białych lilii. Taką lilię możemy ofiarować również w Państwa imieniu! Aby wziąć udział w naszej kampanii, wystarczy kliknąć w ten link.

Lilia jest kwiatem niezwykłym i jednym z najbardziej znanych symboli Maryjnych. Symbolizuje czystość, niewinność i dziewictwo, a także niezwykły majestat, chwałę i doskonałość. Dlatego też postanowiliśmy wystartować z nową kampanią, w ramach której już 13 października 2019 roku – w 102. rocznicę Cudu Słońca – chcemy podarować naszej Matce tysiące białych lilii. Taką lilię możemy ofiarować również w Państwa imieniu i to Państwo zdecydują, ile kwiatów podarujemy w Waszym imieniu Matce Bożej.

Ważna informacja: na wszystkie zamówienia czekamy tylko do 26 września 2019 roku.

W ramach naszej akcji mogą Państwo także sprawić, aby Państwa nazwisko znalazło się w Kaplicy Objawień w Fatimie. Wystarczy odmówić Akt poświęcenia się Niepokalanej św. Maksymiliana Marii Kolbego, który znajduje się na dole internetowej www.lilia.fatima.pl. Nazwiska wszystkich uczestników akcji zapiszemy na ozdobnym zwoju, który wraz z liliami 13 października 2019 roku zawieziemy do Fatimskiego Sanktuarium.

Ponadto każdy uczestnik kampanii otrzyma wyjątkowy e-book Fatimska Pani, zawierający informacje o objawieniach Matki Bożej, Tajemnicach Fatimskich czy o Nabożeństwie Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Aby poznać wszystkie szczegóły naszej niezwykłej inicjatywy, wystarczy kliknąć w ten link. Czekamy tylko do 26 września.

Fatima.pl


Galeria