Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 9 Feb 2017 by Administrator

87. numer Przymierza z Maryją!
87. numer Przymierza z Maryją!

Nowy numer „Przymierza  Maryją” został już wysłany do prenumeratorów. Ich liczba, obecnie przekraczająca już 300 tysięcy, nieustannie rośnie, co daje dwumiesięcznikowi status jednego z najpoczytniejszych w Polsce.

 

W najnowszym numerze szczególnie warto zwrócić uwagę na dwa bardzo ważne wywiady. Krystian Kratiuk rozmawia o przesłaniu fatimskim z kard. Raymondem Leo Burkiem. Z kolei redaktor naczelny „Przymierza” Bogusław Bajor w rozmowie z prezesem Instytutu Ks. Piotra Skargi Sławomirem Olejniczakiem porusza tematy Miłosierdzia, nawrócenia i szczególnej misji Polski w dziele zbawienia.

 

Ponadto, w najnowszym numerze przeczytamy m.in. o historii sakramentu spowiedzi, zapoznamy się ze świadectwami zrzeszonych w Apostolacie Fatimy mężczyzn, a także dowiemy się, jak przeciwdziałać coraz bardziej powszechnemu problemowi uzależnienia od internetu.

 

I tym razem nie brakuje stałych działów „Przymierza z Maryją”, takich jak: Słowo Kapłana, Święte Wzory  (tym razem bł. Klary Szczęsnej), Środowiska-Zwyczaje-Cywilizacje.

 

Aby zostać korespondentem i otrzymywać „Przymierze z Maryją” do swojego domu wystarczy wejść na stronę - zostań czytelnikiem.