Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 9 Feb 2017 by Administrator

Niemieckie rewolucje. Najnowszy 52 numer Polonia Christiana już w sprzedaży
Niemieckie rewolucje. Najnowszy 52 numer Polonia Christiana już w sprzedaży

Dlaczego Niemcy odsuwają się od Boga? Czy państwo niemieckie rozliczyło się ze swoją przeszłością oraz jak zmienia się stosunek niemieckich obywateli do imigrantów? Tematem przewodnim 52 numeru magazynu „Polonia Christiana” jest nasz zachodni sąsiad – Niemcy. O tym i o wielu innych ważnych sprawach będą mogli Państwo przeczytać już od 1 września.

 

Na łamach magazynu „Polonia Christiana” ks. prof. Tadeusz Guz zagłębia się w duszę Niemców oraz wyjaśnia dlaczego Hegel nazywał ich „aniołami szatana”. Prof. Tadeusz Marczak nakreśla nam jak wygląda prowadzona do dziś niemiecka ekspansja, a Marcin Austyn przygląda się wstrząsającemu nazistowskiemu planowi inżynierii genetycznej na ziemiach Polski: Już w okresie drugiej wojny światowej Niemcy opracowali dokładny plan podporządkowania sobie terenów położonych za ich wschodnią granicą. Brutalna, masowa eksterminacja Polaków, Ukraińców czy Rosjan nie wchodziła w grę. Trzeba było poszukać „miękkich” rozwiązań, skutecznie wspomagających pomniejszenie niechcianych populacji. Postawiono zatem na promocję aborcji, rozdzielanie rodzin wskutek emigracji ekonomicznej, stłoczenie ludzi w miastach i „cichą sterylizację”. Tak osłabiane, niechciane narody miały się degradować do czasu, gdy pleniący się Niemcy będą mogli zastąpić „słabe” populacje.

 

W najlepszym ilustrowanym magazynie dla polskich katolików przeczytamy także o fali nienawiści, z którą musiał zmierzyć się kardynał Robert Sarah wyłącznie za swą troskę o cześć dla Najświętszego Sakramentu. Zupełną niespodzianką dla wielu okaże się też tekst o prawdziwym obliczu świętego Franciszka z Asyżu.

 

Polecamy także materiał o młodzieży, która całkowicie „odbiła” z lewej na prawą stronę. Krzysztof Gędłek wskazuje na to, co skłoniło polską młodzież do przyjęcia postawy tak odmiennej od tej serwowanej przez ich rodziców.

 

W najnowszym numerze nie zabraknie także głosu naszych stałych komentatorów. Grzegorz Braun podejmuje temat podporządkowywania historii pod dyktando linii politycznych a Andrzej Pilipiuk ubolewa nad upadkiem drobnego handlu i rzemiosła.

 

Tylko na łamach naszego pisma Jarosław Szarek, nowy prezes Instytutu Pamięci Narodowej, przybliża nieznaną twarz noblisty i wybitnego katolickiego pisarza - Henryka Sienkiewicza. Jan Gać natomiast zabiera nas w podróż do Ostii, miasta św. Augustyna.

 

Ponadto w numerze ks. prof. Waldemar Chrostowski odpowiada na pytanie Czy wolno jeszcze nawracać żydów?, a Bogna Białecka przestrzega zgubnymi skutkami korzystania z medytacji new age i jogi.

 

Najnowszy numer magazynu „Polonia Christiana” od czwartku 1 września kupić można w dobrych kioskach i salonach prasowych, a także – po obniżonej cenie - w ebooku za pomocą serwisuePCh24.pl. Zachęcamy również do zamawiania najnowszego wydania pisma na stronach Księgarni Kontrrewolucji do zaprenumerowania go dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby, co można uczynić pod linkiem pch24.pl/pismo,prenumerata  

 


Świadectwa apostołów Fatimy

Podziękowanie

21 Nov 2018 by Administrator

Elżbieta z Lubonia

Miałam ogromną przyjemność móc wziąć udział w pielgrzymce do Fatimy w dniach 15-19.10.2018 zorganizowanej przez Instytut Ks. Piotra Skargi w...

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

Zobacz wszystkie swiadectwa →