Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 15 Feb 2017 by Administrator

Fatalne zauroczenie – po co nam telewizja? „Polonia Christiana” już w sprzedaży
Fatalne zauroczenie – po co nam telewizja? „Polonia Christiana” już w sprzedaży

Jak uniknąć losu telewizyjnego zombie? Kto zyskuje na urabianiu naszego światopoglądu? Dlaczego film to ciągła walka dobra ze złem? Między innymi  o  tym mogą Państwo przeczytać w najnowszym marcowym wydaniu magazynu „Polonia Christiana”. Tematem 55. numeru jest telewizja, a dokładniej wpływ jaki na nas wywiera.

 

„Wyrzuć telewizor!” postuluje Jerzy Wolak, który… sam zrobił to już przed laty. Tomasz Żak konfrontuje się z „poziomem” prezentowanych nam w telewizji filmów i seriali. Psycholog Bogna Białecka rozwija trudny temat uzależnień od telewizora a znany aktor Radosław Pazura opowiada o trudnej i wymagającej wyjątkowej czujności pracy aktora.

 

Ale najlepszy ilustrowany magazyn dla katolików to oczywiście znacznie więcej treści! Przeczytają w nim Państwo, co o złych skutkach pacyfizmu ma do powiedzenia Jacek Hoga, znawca broni i zagadnień związanych z obroną. Polecamy również artykuł Piotra Doerre poświęcony amerykańskiej prawicy alternatywnej, która w dużym stopniu przyczyniła się do zwycięstwa Donalda Trumpa oraz tekst Michała Wałacha, który brawurowo rozprawia się ze słowianofilstwem, rozkładając na czynniki pierwsze trend powrotu do historycznej koncepcji słowiańskiej wspólnoty.

 

W najnowszym numerze „Polonia Christiana” nie brakuje również świetnych felietonów. Grzegorz Braun podejmuje temat dialogu katolików z żydami a Andrzej Pilipiuk pisze o potrzebie ponownego wprowadzenia „kodeksu moralnego” w życiu publicznym.

 

Bogdan Dobosz przygląda się zależnościom francuskiej polityki od lóż masońskich, a Marcin Austyn przedstawia, jak walka o życie przegrała w Polsce z sondażowym PR-em.

 

Znajdziemy tu także tekst Krystiana Kratiuka o pułapce, jaką zastawiła na katolików popkultura. „Perfidny Młody Papież” to błyskotliwa analiza serialu, który kusi i wabi tradycjonalistów, proponując jednak nieprawdziwy obraz Kościoła i papiestwa.

 

Najnowszy numer magazynu „Polonia Christiana” od czwartku 9 marca 2017 r. kupić można w dobrych kioskach i salonach prasowych, a także – po obniżonej cenie - jako ebook za pomocą serwisu ePCh24.pl.

 

Zwolenników tradycyjnego, drukowanego wydania zapraszamy do zamawiania najnowszego wydania pisma na stronach Księgarni Kontrrewolucji lub też do zaprenumerowania go dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby, co można uczynić pod linkiem pch24.pl/pismo,prenumerata.