Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski

Posted on 13 May 2017 by Administrator

Czy wiesz wszystko o orędziu fatimskim?
Czy wiesz wszystko o orędziu fatimskim?

„Fatima. Orędzie tragedii czy nadziei?” to wyjątkowa pozycja dla każdego z nas - niezależnie od wieku, wykształcenia czy statusu społecznego. Dzięki tej książce poznasz prawdziwe przyczyny obecnego kryzysu rodziny i degradacji moralnej społeczeństwa, przed którymi Matka Boża przestrzegała już w 1917 r.!

 

Świetnie udokumentowana i rzetelna praca, otrzymała liczne pochwały kardynałów i biskupów. Kardynał Bernardino Echeverria Ruiz z Ekwadoru napisał o niej: „wydanie tego dzieła przyniosłoby wiele dobra ludowi Bożemu i z tego powodu w pełni je aprobujemy.” Z kolei ks. kardynał Vincentas Sladkevicius, arcybiskup Kowna i prymas Litwy tak odniósł się do inicjatywy rozpowszechniania tej książki w jego kraju: „Życzymy sukcesu tej akcji i pragniemy wesprzeć każdego z jej szlachetnych uczestników przez zapewnienie naszych modlitw i naszego błogosławieństwa.” W podobnym tonie wypowiedział się Philip M. Hannan, arcybiskup Nowego Orleanu (USA): „Mam nadzieję, że ta książka przyniesie wielki pożytek duchowy. Oby była rozpowszechniania jak najszerzej”.

 

Zgodnie z tezą przedstawioną przez autora, orędzie Matki Bożej objawione w Fatimie jest kluczem do zrozumienia nie tylko historii XX wieku, lecz także współczesności i wydarzeń czekających na nas w przyszłości!  

 

Coraz więcej Polaków ucieka się do „usług” wszelkiego rodzaju hochsztaplerów, wróżek, wróżbitów czy okultystów, aby dowiedzieć się jaka czeka ich przyszłość. Ta przemożna potrzeba jej poznania w wielu przypadkach wynika ze strachu i niepokoju właściwemu współczesnemu człowiekowi. Ludzie coraz częściej stają się łatwym łupem wróżbiarskiego biznesu. Rzadko jednak zdają sobie sprawy na jakie zagrożenia duchowe się narażają. A przecież na wyciągnięcie ręki mają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Udzieliła ich sama Matka Boża, objawiając się fatimskim pastuszkom. Zdecydowanie Bóg „nie ma względu na osoby”.

 

Książka Borellego w odróżnieniu od innych pozycji o podobnej tematyce pozbawiona jest zbędnego „koloryzowania” faktów. Jest to konieczne by spojrzeć na objawienie fatimskie w prawdzie. Maryja mówiąca o karze z trudem przebija się do katolickiej świadomości. Lektura książki „Fatima. Orędzie tragedii czy nadziei” jest niczym dzwonek budzika, gdyż wyrywa ze snu i pokazuje prawdę.

 

Bez wątpienia nie jest to zwykła książka, nie tylko ze względu na poruszane problemy. Jej atutem jest  oczywiście piękna szata graficzna, ilustracje zamieszczone w publikacji stanowią doskonałe uzupełnienie jej treści. Szczególnie zapadają w pamięć zdjęcia przedstawiające pielgrzymów, ich modlitwa, skupienie przebija z każdej fotografii.

 

Nie przegap tej okazji! Wejdź na stronę www.oredzie.fatima.pl i  zamów swój egzemplarz już dzisiaj, a nie zawiedziesz się!