Artykuły o Fatimie

„Kongres Apostołów Fatimy”. Najnowszy 95. numer „Przymierza z Maryją” już dostępny!
„Kongres Apostołów Fatimy”. Najnowszy 95. numer „Przymierza z Maryją” już dostępny!

W tym numerze „Przymierza z Maryją” wspominamy Kongres Apostołów Fatimy, który odbył się 20 maja w Krakowie. W najnowszym wydaniu zaprezentujemy Państwu m.in. najważniejsze fragmenty wystąpień z Kongresu.  

Tę książkę o Fatimie warto mieć. Nasza recenzja
Tę książkę o Fatimie warto mieć. Nasza recenzja

Łatwo jest zrobić z orędzia fatimskiego miłe wspomnienie o czułej Matce. W setną rocznicę objawień ukazało się wiele publikacji tak właśnie opisujących Jej orędzie. Rzadko chcemy jednak pamiętać, o tym co mniej wygodne – o zapowiedzi Bożej kary. A przypominał o tym niestrudzenie Plinio Correa de Oliveira, jeden z największych w historii promotorów przesłania z Fatimy.

 

10 faktów na temat Fatimy, o których zbyt często zapominasz
10 faktów na temat Fatimy, o których zbyt często zapominasz

Liczni czciciele Matki Bożej Fatimskiej znają najistotniejsze aspekty Jej przesłania oraz różne wydarzenia związane z objawieniami sprzed niemal stu lat. Niektóre szczegóły i niuanse mogą jednak zostać przeoczone. Przypominamy więc o kilku faktach dotyczących Fatimy, o których często zapominamy, a o których naprawdę warto pamiętać!

Przesłanie fatimskie i prześladowania Kościoła
Przesłanie fatimskie i prześladowania Kościoła

Z racji setnej rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie warto zastanowić się nad Jej przesłaniem w kontekście coraz zajadlejszych ataków na Kościół Święty i głoszone przez niego niezmienne prawo Boże. Słowa Najświętszej Matki mogą być naszą tarczą w godzinach różnorakich prób i prześladowań, na jakie możemy zostać wystawieni z racji naszej katolickiej wiary.

Pielgrzymowanie Fatimskiej Pani
Pielgrzymowanie Fatimskiej Pani

W lipcu 1972 roku świat obiegła wiadomość o płaczącej figurze Matki Bożej Fatimskiej w Nowym Orleanie… Figura ta została wykonana w 1947 roku, 30 lat po tym, jak Maryja ukazała się trójce pastuszków w Fatimie. 

Świadectwa apostołów Fatimy

Jan 15, 2017 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus chciałem się podzielić moją historią całe życie byłem wierzący i praktykujący chodziłem do kościoła w niedziele i...

Nov 24, 2016 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem osobą niedosłyszącą z dużym ubytkiem słuchu, wieć przepraszam tu za moje błędy w piśmie. Wszystkie przysłane...

Dec 13, 2015 by Administrator

CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁO NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN +

Zobacz wszystkie swiadectwa →

Fatima. Oto Twój cel na rok 2017
Fatima. Oto Twój cel na rok 2017

Ci, którzy nigdy nie byli w Fatimie, powinni koniecznie udać się tam w tym roku, w stulecie objawień. Ci, którzy byli tam raz albo nawet więcej razy, powinni zaś tam wrócić. Zwłaszcza teraz, gdy wydaje się, że błędy komunizmu przeniknęły do wnętrza samego Kościoła.

Jutrzenka nadziei
Jutrzenka nadziei

Kiedy dwanaście miesięcy temu wchodziliśmy w czas jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski, poprzedzony ogłoszeniem przez papieża Roku Miłosierdzia, żywiliśmy nadzieję, że nowo wybrany parlament zdominowany przez ugrupowanie, które w kampanii wyborczej odwoływało się do zasad chrześcijańskich, przywróci prawom Bożym należne im miejsce. Oto bowiem po raz pierwszy w historii wołającego o pomstę do Nieba obowiązywania „prawa” do bezkarnego zabijania ludzi mieliśmy szansę położyć temu kres. Mogliśmy zmienić tragiczny los wielu istnień ludzkich w naszym kraju i wpłynąć na bieg wydarzeń na całym świecie. Mogliśmy faktycznie, a nie tylko deklaratywnie, przybliżyć panowanie Chrystusa w naszym narodzie i uczynić krok do restauracji Christianitas. Mogliśmy, jednak z przyczyn znanych jedynie decydentom, odmówiliśmy Panu Bogu pierwszeństwa na rzecz pokrętnej polityki…

Triumf Maryi
Triumf Maryi

Matka Boska odegra szczególną rolę w triumfie Kościoła nad procesem rewolucyjnym - mówi dr Antonio Borelli Machado, badacz objawień fatimskich, członek Akademii Maryjnej w Aparecida, autorem bestsellerowej książki Fatima – Orędzie tragedii czy nadziei? w rozmowie z Piotrem Doerre i Leonardem Przybyszem.

Kalendarz 356 dni z Fatimą
Kalendarz 356 dni z Fatimą

Jedyny w Polsce kalendarz z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej na tle najpiękniejszych miejsc związancyh z Jej kultem w Fatimie

 

 

Jeśli szukasz kalendarza na trwający 2017 rok, który będzie:

• kolorowy, z fotografiami najpiękniejszych miejsc związanych z kultem Maryi w Fatimie 

• ze świętymi patronami i zaznaczonymi wszystkimi świętami kościelnymi

• będzie zawierał ciekawe informacje związane z objawieniami fatimskimi

 

to nasz kalendarz jest dla Ciebie!