Orędzie Fatimskie
nadzieją dla Polski
Apostołowie Fatimy odkrywali kraj trojga pastuszków
Apostołowie Fatimy odkrywali kraj trojga pastuszków

W dniach 5–8 maja odbyła się kolejna pielgrzymka Apostołów Fatimy. Pielgrzymi przez kilka dni odkrywali kraj trojga fatimskich pastuszków i uczestniczyli w pięknych nabożeństwach.

Apostołowie Fatimy odwiedzili portugalskie sanktuarium
Apostołowie Fatimy odwiedzili portugalskie sanktuarium

Kolejna grupa Apostołów Fatimy udała się w podróż do portugalskiego sanktuarium. Pielgrzymi obecni byli na kilka dni przed oficjalnymi uroczystościami zakończenia wielkiego jubileuszu obchodów 100-lecia Objawień Fatimskich. Apostołowie Fatimy przedstawili Matce Bożej swoje intencje, dziękowali za otrzymane łaski i prosili o opiekę nad najbliższymi.

Pierwszy Kongres Apostołów Fatimy - zobacz zdjęcia
Pierwszy Kongres Apostołów Fatimy - zobacz zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z I Kongresu Apostołów Fatimy, który odbył się 20 maja 2017 roku w Krakowie.

Zostań Apostołem Fatimy! [wideo]
Zostań Apostołem Fatimy! [wideo]

Szerzenie apostolatu jest wypełnianiem przykazania Jezusa Chrystusa, obowiązującego wszystkich katolików: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15). Apostolat Fatimy to ważne wsparcie licznych akcji i współpraca na rzecz rozpowszechniania Orędzia Fatimskiego.

Maryja zaprasza sama
Maryja zaprasza sama

Miejsce, w którym Ona się objawiła. Górka, na którą zstąpił zapowiadający Ją Anioł. Droga, którą podążali kilkuletni pastuszkowie, by Ją spotkać. Wreszcie świątynia, w której leżą wyniesieni na ołtarze niepiśmienni, prości depozytariusze Jej tajemnicy. Tam byliśmy. Tam pielgrzymowaliśmy. My – Apostołowie Fatimy.

Świadectwa apostołów Fatimy

10 Aug 2018 by Administrator

Mój syn mając 9 lat został potrącony przez samochód, miał zero szans na przeżycie tego wypadku. Gorliwie modliłam się o zdrowie dla niego do...

4 Jul 2018 by Administrator

Często modlę się o wstawiennictwo św. Rity w różnych sytuacjach życiowych. Bardzo chętnie podzielę się świadectwem cudownego wysłuchania mojej prośby...

22 Jun 2018 by Administrator

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!   Za Waszym pośrednictwem chcę podzielić się swoim świadectwem. 2,5 roku temu moja córka była...

Zobacz wszystkie swiadectwa →

Apostolat jeszcze bardziej mnie zbliża do Maryi
Apostolat jeszcze bardziej mnie zbliża do Maryi

Prezentujemy poruszające świadectwo Pani Barbary Bienkiewicz-Rawińskiej z Warszawy, członkini Apostolatu Fatimy.

Z wizytą u Matki
Z wizytą u Matki

Maj od niepamiętnych czasów poświęcony jest Matce Bożej. Kiedy wszystko w przyrodzie tak pięknie kwitnie, nasze myśli, modlitwy i pieśni w szczególny sposób wznoszą się ku Maryi. Tak było i z Apostołami Fatimy, których pielgrzymka już po raz dziewiętnasty wyruszyła do fatimskiego sanktuarium.

Z Bożą pomocą przetrwam wszystko
Z Bożą pomocą przetrwam wszystko

Dwie kobiety. Dzieli je wiele – wiek, miejsce zamieszkania, bagaż doświadczeń. Łączy – głęboka wiara w Boga, udział w Apostolacie Fatimy i przekonanie, że nic w życiu nie dzieje się przypadkiem.

Nie jestem w stanie żyć bez wiary
Nie jestem w stanie żyć bez wiary

W natłoku codziennych obowiązków znajdują czas na modlitwę, w której powierzają wszystkie swoje sprawy Bogu przez wstawiennictwo Maryi. Mimo problemów, którym niejednokrotnie muszą stawić czoła, czują, że nie są sami. To ich podnosi na duchu i stanowi oparcie w życiowych trudnościach. O wspólnocie modlitwy, jaką jest dla nich Apostolat Fatimy, mówią jego członkowie.